תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

תנו למומחים לעשות את זה

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

כשאנחנו יושבים בפארק בצהרי היום ונהנים מכוס קפה באמצע מרץ-אפריל ועיצומו של האביב בכל פינה, יונים וציפורים הן דבר נפלא לשם עצמו ואין ספק כי אנחנו לא רוצים להזיק להם. יחד עם זאת, הרחקת יונים מתבצעת כאשר בכך נדרש ולעיתים רבות, משתמשים אף באמצעים טכנולוגיים לשם הרחקת יונים ועבור סילוקן מהשטח ללא פגיעה כזו או אחרת באופן פיזי.

לפני שאנו פוצחים בשירת הציפורים, אנו רוצים לוודא כי כולם מבינים שאנו מדברים על הרחקת יונים ולא הדברה שלהן או פגיעה כזאת או אחרת בהן. לאחר שהסרנו את זה מהדרך...

קצת על יונים, מרחיק יונים ומה שביניהם!

סילוק יונים והרחקתן מתבצע כאשר הן מחליטות להתגורר עמנו מבלי לשלם שכירות, ארנונה או חשמל ואנו נאלצים להתנהל אל מול קריאות השכמה בבקרים ולשלשת מרובה על גבי החלונות, הכביסה ומסתורים שונים בביתנו, כמו: עליית גג, עדניות וכו'. היות ואנו לא מעוניינים בפגיעה כזו או אחרת בבעלי כנף נפלאים אלו שהטבע יצר, אנו מציעים כי בעת הצורך, תשכילו לקרוא לאיש מקצוע אשר יעסוק במלאכה העדינה הזו של הרחקת יונים ובעלי כנף משטח מגוריכם.

 

האם יש דרכים "ביתיות" עבור הרחקת יונים?

רבים האנשים אשר רוח היצירתיות והשטות נוחתות עליהם, והם מחליטים ליצור דחלילים מסוגים שונים בביתם, תוך שימוש באלמנטים נוצצים, מבריקים, מרשרשים ועוד. אין ספק כי בחלק מן המקרים, שיטות אלו עשויות לסייע לתקופה מה, אך בטווח הארוך, יש לשים לב כי בעלי הכנף אינם חוזרים לקנן בביתכם או במרפסת שלכם, בעקבות כך שזיהו כי אין מדובר בסכנה ממשית עבורם , וכי החפצים אשר הואלתם בשיא יצירתיותכם ליצור בכדי ליצור הפחדה - אינם באמת מפחידים או מרחיקים אותם.

 

אז מה עלי לעשות בעצם מלבד לקרוא לשירותים של מרחיק יונים?

ובכן, מלבד לקרוא למרחיק ציפורים, באפשרותכם גם לשמור ולהקפיד כי סביבתכם לא תהווה מקור נחיתה וקינון אשר קורצים לציפורים ויונים. על ידי פעולות יומיות כאלו ואחרות, כמו: ניעור מפות, השארת קעריות של מים ומזון לכלבים וחתולים ועוד, אנו למעשה מטיבים עם הציפורים ו"מזמינים" אותם לנחות אצלנו בבית, פותחים את דלתנו אליהם ומספקים להם שירותי "אכול כפי יכולתך" של 24/7!!!

 

פירורים עבור יונים? לא בבית ספרנו!!

אמא, אבא, אתם עושים בשכל כשאתם מקפידים על ניקיון בביתכם ולא מאפשרים לילדיכם לפורר וללכלך את סביבתנו. מעבר לכך שזה תורם נפלאות לאוזון ולאמא אדמה, אתם מונעים התנחלות מיותרת של יונים בביתכם ומבטיחים כי בבוקר לא תשמעו "ררררר...." "ררררר....ררר"

 

 

 

 

הצטרף