תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

שכירת שירותי הרחקת יונים מקצועית

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

הרחקת יונים מתבצעת כאשר אנו זקוקים לה ולמעשה, ניתן גם להקדים טיפול מבעוד מועד על ידי הזמנת מרחיק יונים. מרחיקי יונים הינם אלו אשר למדו את התחום בחנויות ובמרכזים העוסקים בנושא של הרחקת בעלי כנף.

יש כאלו המחזיקים בהם כחיות שעשוע, יש את אלו המקצינים וקוראים להם "חולדות מעופפות" וקיימים גם אנשים שאין להם עמדה מיוחדת בנושא. דבר אחד משותף לשלושת סוגי אנשים אלו והוא - כולם יכולים להפיק תועלת אדירה מהרחקת בעלי הכנף מאיזור מגורם.

בעוד שלא כולנו מודעים לכך, יונים עשויות לחולל נזקים בריאותיים אצל האדם. כאשר הן יוני פרא ואינן מטופלות, הן עשויות לשאת על גופם וירוסים שונים וטפילים המזיקים רבות לבני-אדם.

ראוי וחשוב מאוד לציין כי בעת גידול וטיפוח נכונים - היונה היא יצור מופלא ומרהיב ביופיו, כך שבואו נתעכב לדקה תמימה לפני שאנו בוחרים את סוג הרחקת היונים המועדפת עלינו.

השמדתן של היונים היא אינה הומניטרית ויש לציין כי היא אינה יעילה בעליל. על ידי השמדת יונים, אנו ניצור מצב בו - סך הכל פינינו מקום ליונים חדשות להגיע. מרחיקי יונים מטיבים להשתמש בדרכים ופיתרונות אחרים מאשר הרג - לשם הרחקת הציפור. ההרחקה של בעלי הכנף עשויה להתבצע על ידי מכשורים אלקטרונים, התקנת דוקרני פלסטיק ומתכת, התקנת רשתות להרחקת יונים ועוד שלל פתרונות.

קיימים מרחיקי יונים הדוגלים בהשמדה של יונים ועל אלו, אנו בוחרים שלא להתעכב במאמר זה.

אז מה כן יעיל?

על שאלה זו, מרחיקי יונים יענו כי קיימת תלות בשטח אשר ממנו אנו מעוניינים להרחיק בעלי כנף. התאמת שיטת ההרחקה תלויה בסוג שטח המגורים. במידה ואתם מתגוררים בבנייני מגורים גבוהים מאוד ובעלי חללי-עומק (כגון מסתורי כביסה), ייתכן והפיתרון האידיאלי עבורכם הינו רשת להרחקת יונים, רשת להרחקת ציפורי דרור ועוד.

רשתות להרחקת יונים מהוות פיתרון מצוין, היות והן מונעות את בואה של הציפור עוד מבעוד מועד. כאשר אנו מונעים את הקינון מלכתחילה, אנו לא נצטרך לעסוק בגירוש. פעולת המנע הזו הוכחה כיעילה מאוד, הומניטרית ואף אסטתית(קיימים סוגים שונים של רשתות;שקופות, בצבע בז', צבע אבן ועוד).

חשוב לציין כי הרשתות לא אמורות ולא נועדו לשם הסתבכות הציפור בתוכן!

רשתות להרחקת יונים נועדו אך ורק כפעולת מנע - כלומר חסימה של גישת הציפור לבניין\בית. על ידי כך, נוכל לקיים סביבת מגורים מוגנת בכל עת. הרשתות עמידות מאוד ומגיעות בגדלים שונים.

על ידי התאמת גודל הרשת, נוכל אף לחפות בנייני מגורים שלמים (נדרשת הסמכה של עבודה בגובה לשם התקנות אלו) ולהבטיח כי בעלי הכנף בכלל לא יזכו להגיע למסתורי הכביסה וחללי העומק המרובים. מיותר לציין כי המון "כאבי ראש" מיותרים יימנעו מאיתנו בעתיד - על ידי התקנת רשת להרחקת יונים.

חלק ממרחיקי היונים רשאים לעבוד בגובה ובעלי היתר עבודה מסוג זה. עדיף כי תבררו אילו הסמכות מחזיק מרחיק היונים בידיו - כאשר אתם בוחרים שכירת שירותים מסוג זה.

מרחיק יונים מקצועי יידע לחסוך עבורכם בעלויות עתידיות על ידי יישום פיתרון אידיאלי בשטח.

הצטרף