תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

רשת נגד יונים

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

כנראה והפתרון של רשת נגד יונים הוא המוצלח מבין השיטות השונות של הרחקת ציפורים. ציפורים הינן יצור מופלא ובשל זאת, רשת נגד יונים לא נועדה לשם פגיעה בהן. היונים\הציפורים לא אמורות להסתבך בתוך רשתות אלו, אלא גישתן פשוט אמורה להיחסם.

ניתן להתקין רשת נגד יונים בגדלים שונים ואף בצבעים מגוונים. במידה ובכך אנו חושקים, אפשר להזמין רשת נגד יונים שקופה עבור אסתטיות מירבית. בדרך כלל, רשתות יונים שקופות הן כמעט ובלתי ניתנות לאיתור ממרחק. מה שאומר, כי האסתטיות של הבניין שלכם תישמר ואין צורך לדאוג כי התהליך של הרחקת יונים יפגע במראה אזור מגוריכם.

המטרד של יונים הוא בשל לכלוכן הרב, הלשלשת העשויה להזיק והוירוסים שהן עשויות לשאת על גופן. עבור נשים בהריון ובעלי מערכת חיסונית חלשה, נושא זה הוא בעל חשיבות אדירה וההימצאות בקרבת פסולת יונים יכולה ממש להזיק לבריאות.

בשל זאת, רשת נגד יונים מהווה פתרון מיטבי להרחקתן. על ידי התקנת רשת נגד יונים, אנו מצליחים למנוע מלכתחילה את ביסוס הציפור אצלנו בבית. רשת נגד יונים מבטיחה כי תהליך הקינון של יונים ובעלי כנף בכלל לא יחל ולא יהיה צורך במלאכת גירוש עתידית. בנוסף, התקנת רשתות יונים מהווה פתרון הומניטרי ביותר אשר מבטיח אי-פגיעה בבעלי הכנף ושמירה על ביטחוננו הרפואי.

אין צורך יותר להתעסק עם כל מיני דרכים מאולתרות שהואלנו בטובנו ליצור בבית. עד כמה שנהיה יצירתיים ופוריים, לא נוכל באמת לייצר איזשהו פתרון מאולתר לשם הרחקת יונים מוצלחת. השמת דחלילים, השמעת צלילים של חיות טורפות ועוד - הן אינן דרכים יעילות להרחקת יונים.

רשת נגד יונים - פתרון לשנים על גבי שנים!

היונה היא בעל חיים אשר ניחן ביכולת אדירה של הסתגלות לתנאי שטח ותלאות מזג אוויר. כל פתרון אשר תעלו על דעתכם ליצור - סביר כי היונה כבר "ראתה ושמעה" עליו ולכן - שכירת שירותיהם של אנשי מקצוע בתחום עשויה לספק את המענה הנכון. רשת נגד יונים נועדה לשם חיפוי מסתורי כביסה קטנים, חללי-עומק גדולים ואף מבנים שלמים.

במידה ואתם זקוקים להתקנת רשת נגד יונים באזורי גובה, יש לשכור את שירותיהם של אלו אשר עתירי ניסיון בעבודות גובה ובעלי ההיתר לעבודה בגובה.

טיפ אחרון מאיתנו לסיום

לעיתים, אנו נתקלים באנשים אשר בטוחים כי השמעת צלילי חיות טורפות הוא פתרון להרחקת יונים. אנו רוצים להפריך זאת ולהודיע לכם כי - יונת העיר מעולם לא נתקלה בטורפים, לא יודעת איך הם נשמעים ואין לה מושג שיש להישמר מהם. כלומר, השמעת צלילים של חיות טורפות מתבררת כדרך ממש לא אפקטיבית.

בדומה לזאת, כך גם נכון לגבי דחלילים - ליונה אין מושג איך נראה טורף והתקנת דחליל הינה מיותרת לגמרי ברוב המקרים.

במידה ואתם זקוקים לשירות הרחקת יונים, מסתמן כי רשת נגד יונים היא פיתרון מיטבי שחוסך גם עלויות עתידיות והמשך התעסקות עם הנושא הנ"ל.

בהצלחה!

 

הצטרף