תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

רשת למסתור כביסה

מאמר מתוך קטגוריית: שיפוצניקים

זה נחמד, זה אחלה וזה כיף להאכיל אותן כשאתה מסתובב בצהרי שישי בפארק, אך כאשר יונים מחליטות לעבור לגור איתנו מבלי להתייעץ בכלל אם זה בסדר מבחינתו או לא, רשת למסתור כביסה היא כנראה הפתרון האידיאלי עבורכם ועבור המטרד המעופף והלא באמת מזיק הזה, מבחינה ממשית בכל אופן, שנקרא יונים.

 

הילדים קמים בבוקר, אתם צריכים להכין סנדוויץ' עבורם (מה הבעיה לטגן חביתה? שילמדו!), אתם צריכים להגיע עוד לעבודה ואם כל זה לא מספיק, הלכתם להוריד כביסה שתליתם אתמול וגיליתם כי במסתור הכביסה שלכם יש דיירים חודשים שלא שאלו אף אחד אם זה בסדר להיכנס לגור פה – יונים, ברוכות הבאות לביתנו הקט, אתם קצת פחות רצויות כאן ויש לנו שיטות להתמודד עמכם, כי השכלנו לקרוא לשירותים של מרחיק יונים מקצועי וענייני שיגיע ויתקין רשת מסתור כביסה עבור הרחקה של בעלי כנף מסוגים שונים, הנוטים להתעופף קרוב מדי אלינו – בעלי הבית.

 

אז מה זה בדיוק רשת עבור מסתור כביסה ולמה אנחנו כל כך גאים לספר עליה?

רשת נגד יונים המותקנת במסתורי כביסה, היא אחד הפתרונות היעילים ביותר שניתן כיום להשיג בשוק. מבעד לכל הגאדג'טים הטכנולוגים, הפטנטים המוזרים ושיטות הבית היצירתיות שאנשים מוצאים לעצמם, רשת נגד יונים היא פתרון אשר מונע חדירה וכניסה של בעלי כנף אל שטח המגורים שלנו, ובכך אנו ממצבים את עצמנו חזרה בתור בעלי הבית המקוריים – שמשלמים פה משכנתא, הלו!

אין צורך "להשלים עם הגורל" ולהתגורר עם יונים. במידה ומסתורי הכביסה שלכם מהווים מקום מגורים עבור יונים, קראו עוד היום למרחיק יונים מוסמך (ובעלי היתר עבודה בגובה, אם המקרה מצריך עבודה שכזאת בגובה) שיגיע ויתקין רשת במסתור הכביסה שלכם לשם הרחקת ציפורי דרור, יונים וסוגים אחרים של בעלי כנף.

חשוב מאוד לציין כי הרשת נועדה בכדי למנוע כניסה וחדירה של בעלי כנף, לא בכדי לסבך את הציפורים בתוכה וליצור מצב של פגיעה בציפורים אשר נועדו לנדוד למרחקים בשמיים. רשת נגד ציפורים מגיעה בגדלים שונים ומלווה בגדלים שונים גם של עיניות – הנועדו לסוגי ציפורים שונים. במידה ואתם זקוקים לגירוש של היונים והציפורים, יש ראשית לגרשם ורק אחר כך להתקין רשת עבור הרחקת יונים! אין כל סיבה להתקין רשת כל עוד הציפורים מבוססות וחיות במרפסת שלכם.

 

 

הצטרף