תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

סוגי המנעולים בדלת

מאמר מתוך קטגוריית: מנעולנים

כיצד לבחור מנעול לבית שלנו בנתניה?
זה לא משנה מאיזו חברה דלתות נקנה לבית שלנו בין אם דלת משוריינת או דלתות ברזל מהודרות, נחוץ לבחור מנעול טוב המתאים לבית וזאת בשביל שישמור על הרכוש ויעניק עבורנו תחושת ביטחון מרבי בדירה בנתניה.
כיום ישנם מגוון גדול של מותגים מחברות שונות של מנעולים עם מכשורי נעילה חדישים.
איך לבחור את המנעול הנחוץ שיש לדירה תמיד שיהיה מוגן באופן אמין עבור פורצים ופושעים?
בשביל לקבל צילינדר סביר, כדאי לדעת בדיוק באיזה פרמטרים עליו לעמוד וזאת בהתבסס על רמת המיגון של המנעול ע"פ רמות הצילינדרים הנבחרים ע"פ: סוג התקלה, מנגנון הנעילה של הצילינדר והמידה המתאימה לדלת הדירה.
קבלו מספר רעיונות שיועילו עבורכם בבחירה הנכונה של הצילינדר לדירתכם.

כיצד לרכוש מנעול איכותי לדלת ביתכם?
בהזמנת מנעול מומלץ לתת דגש בעיקר למנגנון הנעילה וזאת מכיוון שמידת המיגון על הבית שלכם מפני פריצה תהיה תלויה בכך.
בזמננו פופולריים 5 מבחרים חיוניים של צילינדרים. שקול ביתר שאת כל אחד מהדגמים.
מנעול מבוסס צִילִינדֶר
מנעול צילינדר הוא כאמור המנעול הנפוץ ביותר במנעולים של דלתות, במנעולי תלי וכיוצא בזאת, המנעול כולל מנעול אשר צריך להסתובב ע"מ לפתוח את הצילינדר.
המנעול מוחזק ביעודו בעזרת כמה פינים, אשר המפתח מצריך להזיזם ע"מ לתת לצילינדר לעשות את פעולת הסיבוב.
שיטת הפעולה של המנעולים בנוי על יחסי גומלין של מספר מנעולים זעירים,הנשלטים בהשפעת המפתח, מסתדרים ברצף מסוים, פותחים את הדלת ונועלים אותה. מנעול הצילינדר קל טוב ואמין לתפעול, וגם אם הוא מפשל, התקלה ניתנת לתיקון ללא קושי: בשביל לשחזר, אין צורך לשנות את כל המבנה - אפשרי להחליף את הליבה, והמנעול יעשה בחזרה את עבודתו.

צילינדרים עם מנופים -
מנעול הנל נחשב לאחת האפשרויות הטובות שישנם לדירות מודרניות. קשה מאוד להפעיל את מפתח העיקרי לסוג כזה בגלל שהנעילה ננעלת רק אם כל הפינים נכנסוו את המיקום הרצוי. מנעולים מופעלים עם 6 או יותר פלטות נחשבים אמינים בהחלט.
נעילת המפלס ושיטות השינוי הפיזיות אינן כל כך קשות: קשה בפועל להפיל או לכרסם את הזחל, וגם אם אתה מוסיף פלטות שריון נוספים, שיטת פריצה זו הופכת כמעט קשה ביותר. מצד אחר, אם תשכחו או שהמפתח אבד, ככל הנראה תצטרכו להחליף את המנעול בדחיפות, בכיוון פתיחתו מהצד השני לא משימה קלה, גם עבור מנעולן בנתניה ותיק.

צילינדר בורג בְּרִיחַ
מנעולי בורג בריח הנם המנעולים שנחשבים לזולים ביותר גם יחד עם זאת זולים ולא טובים עם תוסף מיגון נמוך ביותר שקיים. את המפתח השטוח עם הפינים המתאימים לבורג המנעול אפשרי לשכפל בקלות גם על ידי צילום, ואת המנגנון עצמו, בתיחכומו בפועל של הפורץ, פותח המפתח הקיים תוך כמה דקות בודדות. לכן, מנעולים אלו משמשים יותר טוב כתוספת - כאלטרנטיבה הנעילה הראשי לבית, הם לא רצויים.

מנעול חשמלי
מנעולים ביומטריים לדלת הכניסה – מנעול שהוא בפועל לא במחיר זול, אבל אם התקציב מאפשר, כדאי לכם להכיר את היתרונות הקיימים של מכשירים חדישים.
קודם כל, מכשירים כאלה לא שיגרתיים דיו, ולכן רוב הפורצים פשוט אינם יודעים איך לטפל בהם.
וגם, אתה לא צריך להסתובב עם שרשרת מפתחות גדולה וכבדה - לפתוח את הדלת באמצעות סגירה ביומטרית, מספיק להכיר את הקוד או לשמור צ'יפ מפתח (תלוי בסוג המכשיר).
בנוסף, אפשרי לשלוט בדגם המנעול ע"י הנייד או מחשב, שיתנו לכם לדעת כל מניפולציה המתבצעת עם דלת הבית שלך. בנוסף,היה והמנגנון האלקטרוני הפסיק לעבוד, תיקון יעלה יקר ומעורבות אנשי מקצוע, מכיוון שקשה מידי לתקן את הבעיה לבדך.

מנעול מְשׁוּלָב
האופציה הטובה שישנה להתקנה בדירה היא מנעולים המשלבים מספר קומבינצית ביטול נעילה, למשל, 2 צילינדרים, אפשרות מינוף או שני שפתיים. משלימים זה את זה, 2 המנגנונים מעניקים רמת מיגון תקינה ומגנים בדרך אמינה על הבית מפני פריצה.
הצטרף