תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

ניקיון אחרי שיפוץ הבית

מאמר מתוך קטגוריית: כללי

לא תמיד יוצא לנו לחשוב על כל התכנית כשאנחנו מתכננים לעשות משהו חשוב. לפעמים קורה שאנחנו מזמינים איש למתן שירות ולא חושבים על העבודה הנוספת שתישאר לנו אחרי שאיש השירות ילך. זה קורה הרבה בתחום אחד - ניקיון. הרבה עבודות דורשות ניקיון אחריהן ועבודות השיפוץ נמצאות בראשן. כשמזמינים שיפוצניק לביצוע עבודות שיפוץ אנחנו בכלל לא חושבים על כך שיש צורך בחברת ניקיון שתבצע את עבודת הניקיון לאחר שהוא יסיים. לא תמיד סוגרים איתו בחוזה על כך שהוא אחראי על הניקיון ובמקרים רבים גם אם סוגרים, זה ידרוש תוספת תשלום.

אבל אל דאגה, עבור שיפוצים גדולים, אין זה אומר שתצטרכו לקחת חופש מהעבודה כדי להתחיל לנקות את האבק והלכלוך אלא אפשר פשוט לקרוא לחברת ניקיון שתעשה עבורכם את העבודה. 

מה עושה חברת ניקיון?

שימוש בחברת ניקיון עבור ניקיון שלאחר שיפוץ זה דבר הכרחי מהסיבה הפשוטה שאנשים 'פשוטים' כמונו לא תמיד מבינים מה חברות ניקיון יכולות לעשות עבורנו, ושאנחנו לא תמיד מבינים את היסודיות שנדרשת כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובכדי לא לגרום נזק בטווח הרחוק. לדוגמא, לאחר צביעה של הבית או לאחר שיפוץ שבו יש שימוש בחומרים לחים, החומרים יכולים להידבק לקיר ולאחר זמן מה להתקשות. כשתבחינו בעניין בעוד שבועות או חודשים ותרצו לקלף את החומר מהקיר, תגלו שחלק ניכר מהקיר יורד יחד איתו ובכך פגעתם באיכות העבודה שהתבצעה ובאיכות הצבע והקיר שלכם. חברות ניקיון שבה עובדים מומחים ידעו לאתר את הדברים האלו ולטפל בהם לפני שיהיה צורך באף אחד אחר.

חברות ניקיון ינקו את הבית שלכם לאחר שיפוץ וישתמשו בכלים מקצועיים ובחומרים איכותיים שידידותיים לסביבה. הידע המקצועי של המנקים יהיה שווה את ההשקעה הנוספת, את העבודה הטובה וכמובן את השקט הנפשי שלכם.

המלצה על חברת ניקיון לאחר שיפוץ

איך בוחרים חברת ניקיון לעבודה של לאחר שיפוץ? הדבר הראשון הוא לחפש באינטרנט 'חברת ניקיון לאחר שיפוץ' ולמצוא אתרים מתאימים. מומלץ לאסוף מספר עסקים ומספרי טלפון שלהם ולאחר מכן להתקשר כדי לשמוע הצעות מחיר ולשמוע אילו עבודות אותן חברות מבצעות במחיר בו הם נוקבים. אל תסגרו עסקה עם החברה הראשונה שאתם מדברים איתה לא משנה כמה המילים מלטפות אתכם. עשו את המחקר שלכם ותוכלו לחסוך מאות שקלים. 

למי נותנות החברות האלו שירות?

בעניין זה, צריך לקחת בחשבון שישנן חברות שלא יעבדו עם לקוחות פרטיים. לבוא לבית של לקוח ולקבל ממנו כמה מאות שקלים זה דבר נחמד, אבל יש חברות שעובדות עם מוסדות ועסקים גדולים ולכן המחירים שלהם יהיו גבוהים יותר כי הם מעדיפים לעבוד עבודות גדולות ולקבל תשלום גבוה. אז הצעת המחיר שלהם יכולה לעתים להיות גבוה כדי למעשה 'להבריח' אתכם. עם זאת, מרבית החברות לא עובדות כך והן יעניקו שירות ללקוחות פרטיים, משרדים, מפעלים, מוסדות כגון בתי ספר ובתי חולים ועוד... 

הצטרף