תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

מתי כדאי להזמין פינוי ירושה?

מאמר מתוך קטגוריית: שיפוצניקים

ירושה היא מן מילה היוצרת בנו תחושות מנוגדות. מצד אחד אנחנו נפרדים ממישהו קרוב, שהיה יקר לנו ולא נראה אותו עוד לעולם, ומצד שני, אותו מישהו קרוב הוריש לנו את כל רכושו ובין רגע הפך את החיים שלנו לטיפה יותר קלים. בהרבה מקרים, ירושה היא למעשה ירושה של נכס כלשהו כמו דירה או בית צמוד קרקע, שאותו אדם יקר פשוט הוריש לנו מכוח אהבתו אלינו. כאשר אנו מקבלים את הירושה אנחנו יכולים למעשה לבצע ארבעה דברים שונים: הראשון הוא פשוט לעזוב את הנכס כמות שהוא ולא לעשות איתו כלום, וזו היא האפשרות הכי חסרת היגיון שיש. השני, הוא לעבור אל הנכס שירשנו ולגור בו בעצמנו, השלישי הוא להעמיד את הנכס להשכרה, והרביעי הוא להעמיד את הנכס למכירה. בכל המקרים, פרט למקרה הראשון וחסר ההיגיון, אנחנו נצטרך לפנות את הנכס מכל התכולה שלו. 

 

בדקו מה חשוב לכם לשמור 

 

כאשר מפנים ירושה חשוב מאוד להקדים את הפינוי בבדיקה אישית של כל החפצים בבית. לפני שאתם מזמינים פינוי ירושה היכנסו לבית שירשתם, הרשו לעצמכם מספר ימים, ובמהלך הימים האלה בידקו היטב מה הייתם רוצים לשמור לעצמכם. אלה יכולות להיות תמונות שהיו תלויות על הקיר, והן תמיד יזכירו לכם את הקרוב שאיבדתם, אלה יכולים להיות ניירות ומסמכים, אלבומי תמונות, קישוטים, מיניאטורות ודברים קטנים שהיו מפוזרים בבית, כלי מטבח וכל דבר אחר שתרצו לשמור לעצמכם כדי לזכור את הקרוב שלכם. כמו כן, אולי ישנם פריטים יקרי ערך שאתם לא רוצים פשוט להשליך, כמו למשל טלוויזיה גדולה, מקרר, מכונת כביסה, ארונות יפים, פינת אוכל או סלון שאתם רוצים לשמור או למכור. לאחר שתעברו את כל התהליך תוכלו לדעת בדיוק מה נשאר בדירה, וכמה באמת דורש פינוי. או אז תוכלו להזמין את חברת הפינוי שתפנה עבורכם את כל החפצים. 

 

כל פריט ליעד שלו 

 

בעזרת חברת הפינוי תוכלו גם להעביר את הדברים הגדולים והכבדים אל היעד המועדף עליכם. חברת הפינוי תוכלו לקחת את המקרר, תנור האפיה, מכונת הכביסה והסלון אל המחסן שלכם כפי שתגדירו לה, ואת כל יתר הדברים שהיא מפנה, היא תעביר ליעדים שונים על פי בחירתה ועל פי החוק. כך למשל, ייתכן וחברת הפינוי תבחר להעמיד למכירה חלק מהחפצים שהיא תפנה, להעביר למיחזור חלק אחר מהם, להעביר לתרומה חלק אחר, ואת כל היתר פשוט להעביר לאתרי הטמנת פסולת. מה שחשוב מבחינתכם הוא שכל התהליך הזה יהיה מתועד בכתב. עליכם להחתים את חברת הפינוי כי היא אכן ביצעה פינוי של כל החפצים מהדירה שלכם, ומאותו רגע כל התכולה הזאת היא באחריותה. 

רוצים לפנות דירה? צלצלו לשי שטיקגולד 0507454504

שימרו על אסמכתא כתובה 

 

ישנן חברות פינוי קטנות שאינן פועלות תמיד על פי התקנות והחוק, ומחפשות את הגבעה הקרובה ביותר כדי להשליך את כל הפסולת שפונתה מהדירה שלכם. אתם בטח לא הייתם רוצים להיות חלק מהתנהגות כזאת, המה גם שזה לא חוקי, ולכן כדאי תמיד להחזיק ביד מסמך כתוב וחתום שמשחרר אתכם מכל מחוייבות כלפי דברים שאינם נמצאים יותר בשליטתכם. חברת הפינוי תוכל גם לבצע ניקוי וחיטוי של הדירה לאחר הפינוי שלה, כך שבסוף התהליך לא יישאר לכם שום דבר לעשות פרט להעברת מודעה ללוח המודעות הפופולארי ביותר. פינוי ירושה הוא תהליך קצת מוזר, ההרגשה היא לא תמיד חיובית, ותמיד קיים החשש הזה לראות את כל החפצים שכל כך היינו רגילים אליהם מפונים כמו פסולת אל דרכם האחרונה, אך זה הוא תהליך לגיטימי ונורמלי.

רוצים לפנות דירת ירושה? צלצלו לשי שטיקגולד 0507454504

שי פינוי דירה
שי פינוי דירה שי פינוי דירה ותכולה שמי שי ואני מפנה דירות מתכולתן לרוב דירות עמוסות תכולה וגם דירות מזוהמות עקב בעיית אגירה כפייתית של חפצים ופסולת. שי שטיקגולד 0507454504. יש לכם קרוב משפחה אשר מתגורר בבית מוזנח עמוס ציוד ואשפה? רוצים לפנות דירת ירושה ? רוצים לבצע סידור בית וניקיון ? זה השרות שלי - פינוי דירות עקב אגירה כפייתית קשה, פינוי דירות מרהיטים, ציוד חשמלי, כלים, בגדים וגרוטאות, מפנה מחסנים, מפנה חצרות, מפנה גגות, מפנה חנויות ומרתפים. אפשרות לניקיון יסודי כולל חיטוי והכנה למגורים או מכירת הנכס. כנסו לאתר לעוד הסברים על השרות https://www.house-eviction.co.il/ מפנה בתים של אספנים כפייתיים עמוסים תכולה וזבל. הכל מתבצע בעזרת צוות עובדים מיומן ואדיב. יש לי את הניסיון לתת מענה הכי טוב לפינוי דירות עם עומס חפצים ותכולה בכמויות גדולות. אני תמיד מפנה את הפסולת בעזרת משאית פינוי לאתר אשפה מורשה ולא זורק ברחוב ציוד ותכולה. קרוב משפחה אשר סובל מאגרנות כפייתית חייב עזרה ראשונית בפינוי הפסולת אשר נאגרה בביתו. תהליך ריקון הבית מגרוטאות וחפצים הוא למעשה התהליך הראשוני להחזרת האגרן למסלול חיים נקי ומסודר.

הנצפים לאחרונה

פינוי ירושה - שי מפנה ירושהלמה כדאי לשקול לשכור עורך דין לתאונות דרכים?

נוספו לאחרונה

למה כדאי לשקול לשכור עורך דין לתאונות דרכים?פינוי ירושה - שי מפנה ירושהלהשיב דירה לבעליה עם פינוי דירהמתי כדאי להזמין פינוי ירושה?פינוי דירה מקצועי בעזרת צוות עובדים מיומןשאלות ותשובות- פינוי דירה של אגרןפינוי דירה אחרי שיטפון האתגר המקצועי בפינוי פריטי אספנות כפייתיתהאם הפרעת אגרנות כפייתית יכולה להתפרץ לאחר משבר רגשי?כיצד תורם הניסיון בפרויקטים של פינוי דירות
הצטרף