תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

מסתור כביסה

מאמר מתוך קטגוריית: שיפוצניקים

הכביסה שלנו נועדה לבגדים שלנו ולעיתים רבות ונשנות, אנו נאלצים לחלוק את השטח הסטרילי, הרגיש והעדין הזה עם קבוצות של ציפורים, יונים או ציפורי דרור. הבגדים שלנו, לעיתים מיועדים עבורנו, אך בפעמים אחרות – הבגדים נועדו בכדי לעלות על הגוף של הזאטוטים של ביתנו היקרים לנו מכל ואין ספק כי מרחיק יונים מקבל את רוב הקריאות שלו כאשר מדובר בהתקנת רשת נגד יונים במסתורי כביסה וחללים עמוקים כאלו ואחרים בחלקים שונים של הבית.

 

מרחיקי יונים בין מסתורי הכביסה!

מסתורי כביסה ומרחיקי יונים הולכים יד ביד כשם שיונה הולכת יד ביד עם לשלשת מרובה ונוצות שמתעופפות לנו אל מול העיניים, באור יום וללא בושה.

אנחנו לא מעוניינים בסוג הפסולת הזאת בצמוד לבגדים שלנו, זה ברור ואין מה להוסיף בנושא, אז לא נוסיף. אבל כן נוסיף ונציין כי ברגע שזיהיתם יונה שמגיעה פעם, פעמיים ושלוש לשבת על אדן החלון בבית שלכם, דעו כי היונה הזו כנראה "סימנה" אתכם והיא מתכננת לדגור ולבסס קן אצלכם בבית.

על כן, יש לקרוא לשירות של מרחיק יונים מקצועי אשר יידע להתמודד עם הדיירים החדשים והלא כל כך רצויים – יונים.

אז מה בעצם כל כך מיוחד במסתורי כביסה עבור היונים האלו?

מה אתם עושים במשך חצי מהחיים שלכם בממוצע? מחפשים לבסס ולהקים בית מבורך בבית ישראל, אמן, נכון? – אז כך גם היונים מחפשות בית, מקום לדגור על ביציהן ולגדל את גוזליהן ובאופן כללי, לחיות בשלווה וללא הפרעה.

מסתורי כביסה הם חלל מושלם עבור יונים בשל – המסתור כמובן! – בו הן חיות ללא חשש מפגיעה של דורסי לילה שונים. בנוסף, האזור של מסתור הכביסה מוצל, נעים וביתי עבורם.

אך מה לעשות, שאנחנו – בני האדם, לא תמיד מעוניינים בקרבה ישירה של יונים אל ביתנו, בשל הלשלשת המרובה, המחלות והווירוסים שיונים לעיתים עשויות לשאת על גופן?

נכון, לא הכי בריא ובשל זאת כדאי לקרוא למרחיק יונים מקצועי שיידע לטפל בהרחקתן של היונים, עוד לפני שהן החליטו להתנחל אתכם באותו הבית וללא תשלומי מיסים וחשמל. מרחיק יונים יגיע, יתקין רשת נגד יונים במסתור הכביסה שלכם ויבטיח כי ההתנחלות בכלל לא תתחיל אף פעם !

הקדימו תרופה למכה!

כאמור, אם אתם מזהים יונה שחוזרת לבקר אתכם כבר מספר פעמים, נסו לגרשה בדרכים לא אלימות. אך אם זה לא ממש עובד, קראו למרחיק יונים שיאבטח את כל הסיפור מכל הכיוונים והצדדים וייצור הרחקת ציפורים אידיאלית עבור שטח המגורים שלכם.

 

 

הצטרף