תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

מה זה מקצוע המנעולן

מאמר מתוך קטגוריית: מנעולנים

פורץ מנעולים זה מקצוע די חשאי, ויש הנוהגים לכנות אותו "דוקטור לדלתות". בלעדי פורץ המנעולים או כל איש מקצוע מתחום המנעולים או הדלתות והפריצה, יהיה מצב בעייתי עם  דלתות סגורות שהן ללא אפשרות לתיקון ופתיחה. קיימים מספר פעמים ומועדים למיניהם, שבהם נטו פורץ מנעולים מורשה ומוסמך עשוי להשתלט על הדילמה שאנו נמצאים בה עכשיו, לתקן – לעתים במילה עדינה – מעסק ביש. פורץ מנעולים וההמנעולן הוא איש מקצוע אשר לא ייתכנו שגרת חיים ומוגנים בלעדיו. פורץ המנעולים ידע לרגיע אתכם בשעה הבית שלכם חלילה נפרץ. הוא קרובלוודאי ירגיע את פחדיכם וישקיט אתכם כאשר החשד שלכם כתוצאה מהפריצה עלול להפוך, חלילה, לפחדים וחרדות.

חיפוש מנעולן הגון מהעיר חיפה

מנעולן ניתן למצוא בכל עיר ולפעמים גם בכל יישוב כגון מנעולן בחיפה. ללא איש השירות הנקרא מנעולן יימצא אפילו רבות מי שאינו ברשותו כאמור במקצוע מנעולן למעשה הנו מוכר וידוע כ"פורץ", דהיינו – האיש שדווקא היה צריך לסדר את תקלות המנעול הפרוץ. לא מחייב ולא בהכרח כל הרכבת מנעולים על גבי דלתות מחייבת המשך קשר רציף עם מנעולן, אבל תמיד טוב שיהיה שמור ביומן הכתובת שברשותכם גם שם של פורץ מנעולים אחד לפחות, לרגע האמת ( שלא תבוא, שלא תדעו).

איש שירות הדלתות מנעולן

עם חידושן של אמצעי נעילה ותחכומם העולה של האמצעים הקיימים, מומלץ להזמין בעל מקצוע בשטח. מי זה. מנעולן. איש שירות נותן מענה גם בחוסר נוכחות פיזית באזור שבו נמצאת, לא אחת, בבעיה שהתרחשה. מנעולן יודע להסביר גם בשיחת הטלפון, ומידי פעם מנעולים יכולים להסתדר והבעיה עלולה להיפתר הודות לעזרתו. מנעולן מכיר, שהוא מופקד, במסגרת מקצועו ואמונו, על תחום, כשיכול בו בעיה, הסידור האפשרי שלה לא ניתן לדחיה ולו רק בגלל אי-יכולתם של האנשים להותיר את הדלת בבית פרוצה בלי מנעולים. כל פורץ מנוסה מכיר מידי פעם את התחנון ואת הבקשות לעזרה שיוצא מקולם של לקוחות שמזעיקים אותו הביתה, לא פעם זה קורה מאוחר בלילה. מנעולן שמסור לעבודתו ונאמן למקצועו סביר להניח תמיד לא יסרב לבקשה.

הצטרף