תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

הרחקת יתושים באמצעות רשתות

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

יתושים הם לא רק מטרד, הם גם סכנה של ממש. מחלות רבות מועברות על ידי יתושים, וחלקן מחלות קטלניות שאין עבורן חיסון. נכון שמחלות אלו מזוהות בדרך כלל עם מדינות בעלות אקלים טרופי, אך כבר מזמן זה לא כך. זנים חדשים של יתושים מוצאים את דרכם ממדינות טרופיות אל מדינות בחצי הכדור הצפוני. חלקם מגיעים בעקבות שינוי האקלים וחלקם מצליחים להגיע בעקבות פעילות האדם. ארגון הבריאות העולמי מביע דאגה רבה ממחלות המועברות על ידי יתושים, והם אחראים לתחלואה רבה בעולם וגם תמותה. הרחקת יתושים באמצעות רשתות מעניקה לכם פתרון יעיל.

רשת נגד יתושים היא פתרון מרחיק יתושים וגם שאר חרקים מעופפים. רשת יתושים מסייעת למנוע את המחלות הרבות, וגם את המטרד הנגרם מעקיצות היתושים.

אם אין לכם רשת נגד יתושים, זהו הזמן לפנות אל מרחיק יתושים ולהזמין התקנת רשתות.

כמו כן אנו ממליצים לכם לוודא כי אין בסביבת הבית מוקדי דגירה של יתושים. כל מקור מים עומדים יכול להיות סביבה להתרבות והפצה של יתושים. אמנם יתושים מזוהים מאוד עם ביצות, אך למעשה כל עציץ או כלי פלסטיק עם מים עומדים יכול להיות מקום ממנו בוקעים עשרות ומאות יתושים. המלחמה נגד יתושים צריכה להתבצע בכל המישורים. רשת נגד יתושים מגינה רק על הבית, אך חשוב גם להפחית את כמות היתושים מגינה.

ומה לגבי רשת נגד יונים

רשת נגד יונים היא דבר חשוב בפני עצמו, היכן שקיימת בעיה של יונים. גם יונים הן מטרד גדול; הן יוצרות לכלוך רב וגם מביאות איתן מחלות, טפילים ואלרגיות. יונים פחות נכנסות לבתים, אך ישנם מקומות כמו מסתורי כביסה בהם חשוב להתקין רשת נגד יונים.

חשוב להבהיר כי רשת נגד יונים אינה מעניקה פתרון כנגד יתושים. היונה היא בעל חיים גדול, ואילו היתוש הוא חרק קטנטן. מסיבה זו רשת נגד יונים היא רשת בעלת חורים גדולים . הם מהווים מכשול עבור היונים, אך זהו אינו מכשול עבור היתושים.

מצד שני רשת נגד יתושים גם מונעת מיונים להיכנס, אך זהו אינו הפתרון המתאים בהתחשב במקומות בהם ישנה בעיה של יונים.

’אין יתוש‘ מרחיק יתושים מקצועי

אם יש לכם בעיה של יתושים בבית, פנו לחברת ’אין יתוש‘. לנו יש מבחר פתרונות להרחקת יתושים המבוססים על רשתות נגד יתושים. כאשר מחפשים פתרון מרחיק יתושים, שימוש ברשתות יתושים הוא הפתרון היעיל ביותר.

כאשר אתם ממגנים את ביתכם מפני היתושים באמצעות רשתות, אין להם שום אפשרות להיכנס. אך זאת בתנאי שמיגנתם את כל החלונות והפתחים ומדובר בהתקנה מקצועית שאינה משאירה שום רווחים עבור היתושים. לנו באין יתושמבחר פתרונות לבית. באמצעות התקנה קלה ומהירה אנו יכולים להבטיח לכם קיץ ללא יתושים.

הצטרף