תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

הרחקת יונים עושים אצל המומחים

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

אם כל היום אתם שומעים את המיית הונים על אדן החלון, על המזגן או אפילו בתוך המרפסת; אם כל קירות הבית החיצוניים מלאים בלשלשת יונים חומצית ויש ריח צחנה בלתי נסבל - אתם כנראה צריכים הרחקת יונים.

הרחקת יונים היא עניין רציני מאוד. יונים הן הרבה יותר מלכלוך וריח רע. היונים מפיצות מחלות רבות הפוגעות בבני האדם, כמו גם אלרגיות וטפילים. המחלות המועברות על ידי היונים יכולות אף לגרום להפלות ומוות אצל אלו שיש להם מערכת חיסונית חלשה.

הרחקת יונים עושים אצל המומחים. רק הם יכולים להבטיח לכם פתרון משולם אשר מרחיק את היונים לצמיתות. המומחים, בהתאם למאפייני המבנה, עושים שימוש באמצעים שונים להרחקת יונים. כאשר האמצעים המובילים הם רשתות נגד יונים, דוקרנים וסלילי קפיץ להרחקת יונים.

כאשר עושים שימוש באמצעים אלו ישנם כמה דגשים חשובים. הדגש הראשון הוא התקנה נכונה. אם למשל הקפיצים לא יותקנו בצפיפות הנכונה הם לא יעשו את העבודה; היונים ימצאו מקומות לנחות ולנוח בהם. הדגש השני הוא כיסוי של כל נקודות התורפה; המתקינים חייבים לאבחן את המבנה, מקומות השהייה והכניסה של היונים, ולהעניק פתרון המכסה את כל השטחים והפתחים. אם התקנתם רשתות נגד יונים, אבל שכחתם פתח אחד, אז בעצם לא עשיתם כלום.

הרחקת יונים - עבודה מסוכנת

ניתן למצוא בשוק מוצרים שונים המיועדים להתקנה עצמית. אך בטרם ממהרים לרכוש מוצרים אלו, חשוב להבין שהרחקת יונים מקצועית עשויה להיות דבר מסוכן עבור המתקינים ולכן מוטב לתת למומחים לטפל בדבר. דוקרנים ורשתות בדרך כלל מותקנים במקומות גבוהים שהגישה אליהם מחייבת שימוש בסולמות, ציוד בטיחות ואפילו התקנה בסנפלינג. הסיכון הוא גדול ויש לתת אך ורק למי שמבין בעבודות אלו לבצע אותן.

מרחיקי היונים חשופים לסיכונים נוספים. כאשר מרחיקי היונים נכנסים אל תוך סביבת הקינון של היונים הם נמצאים בסיכון גבוה לחשפה למחלות המועברות על ידי היונים. ההבדל הוא שלהם יש את ציוד ההגנה והם יודעים כיצד לבצע חיטוי אפקטיבי אשר יחזיר את המקום להיות סביבה בטוחה עבור בני האדם.

אם יש לכם בעיית יונים, תנו למומחים לטפל בה; התקשרו עכשיו ליניב, המומחה להרחקת יונים.

הצטרף