תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

הרחקת יונים מחיר, עלויות ומה כדאי ומה פחות

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

במקרים רבים, כשאנחנו זקוקים לאנשי מקצוע בתחומים שונים ומגוונים, אנחנו פונים לאינטרנט עבור השוואת מחירים, תגובות, ביקורות של לקוחות אשר רכשו את אותו השירות ועוד. באשר לעלויות של הרחקת יונים, טווח המחירים נע באזור של כמה מאות שקלים, כאשר לעיתים צריך גם להוסיף עלויות של אמצעים שונים עבור הרחקת ציפורים ויונים.

הקריאות בבוקר משגעות אתכם? לשלשת נערמת מחוץ לחלון?

דובר רבות על כך כי לשלשת של יונים היא אינה דבר בריא, בלשון המעטה. כאשר יונים מחליטות לבסס את הקן שלהן בביתכם וסימנו את המרפסת\גג שלכם בתור בית אופציונלי עבורן, הלשלשת הולכת להיערם מיום ליום ועליכם לדעת כי אין הכרח להתמודד עם זה ולהשלים עם העובדה שאתם חולקים דירה עם דיירים בעלי כנף שלא משלמים ארנונה ולא משלמים שכירות! – קראו עוד היום למרחיק יונים והשירות הזה יחולל פלאים גם בבקרים שלכם וגם במהלך היום-יום, אשר יהיה נטול כל מה שכרוך באירוח דיירים בעלי כנף אלו.

מה עלי לעשות אם אני לא בטוח אילו שיטות מיועדות עבור אילו סוג של ציפורים?

שאלה נפלאה ולא רק כי אנחנו בעצמנו שאלנו אותה. קיימים סוגים שונים של שיטות עבור הרחקת ציפורים: החל בדוקרני פלסטיק (זה לא פוגע בהם, אל תדאגו), דרך אמצעים טכנולוגיים וכלה ברשתות המורכבות מעיניות בגדלים שונים – המיועדות למנוע חדירה של ציפורים בגדלים שונים ומגוונים.

אם אתם לא בטוחים איזה סוג של ציפור התנחלה אצלכם בבית, קראו לאיש מקצוע בתחום שיאבחן את סביבת מגוריכם, סוגי הציפורים המבקרות אתכם ואת השיטות האידיאליות עבור הרחקת ציפורים, יונים, ציפורי דרור, עורבים ועוד.

מי הוא מרחיק הציפורים?

ובכן, היות ועדיין לא קיימת "מכללת הרחקת ציפורים, שלוחת אריאל", אנשים העוסקים בתחום אינה עברו השכלה פורמאלית במוסד אקדמי מוכר או ממשלתי. אדם אשר בוחר לעסוק בתחום של הרחקת יונים והרחקת ציפורים מסוגים שונים, עליו לעבור הסמכה בהיקף מלא במרכזים העוסקים בהרחקת ציפורים ולעיתים, גם ניתן לעבור את ההסמכה הזו בחנויות אשר מוכרות ומתעסקות עם ציוד ושיטות להרחקת בעלי כנף והדברה כללית של מזיקים.

האם זה קריטי אם לא נקרא מיד למרחיק ציפורים בעת אבחון התנחלויות של יונים אצלנו בבית?

שום דבר הוא לא עניין של חיים ומוות בנושא הזה, אך ככל שתקדימו לטפל בבעיה, כך תמנעו מכאבי ראש מיותרים ואי יכולת להיפתר מהבית שבנו אצלכם על הגג או במרפסת. קראו עוד היום למרחיק ציפורים מקצועי שיטפל עבורכם במטרד המעופף, אך הכל כך יפה כאשר הוא בטבע משוחרר!

 

 

הצטרף