תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

הרחקת יונים

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

וואו, כמה שזה לא פשוט ולפעמים מאתגר עד ממש. הרחקת יונים מאיזור המגורים שלנו עשויה להוות אתגר רציני עבור אלו אשר לא ממוקצעים בתחום. הזמנת מרחיק יונים מקצועי ובקיא בתחום, מבטיחה לנו כי בעלי הכנף יתרחקו מביתנו ובמידה ומצאתם את עצמכם מוטרדים מנושא זה, הזמינו עוד היום מרחיק יונים שיבטיח את ההרחקה ללא פגיעה בבעלי כנף אלו.

המלאכה עדינה ומרובה, המקצועיות נדרשת והטיפים החשובים לפניכם. הצטרפו אלינו למספר דקות קריאה בנושא.

ידוע כי יונים נושאות על גופן וירוסים וטפילים שונים אשר עלולים להזיק לבני-אדם. עניין זה, עבור נשים בהריון, הוא אינו בדיחה וניתן להבין מדוע אנשים רבים נלחצים כאשר הם עדים לקינון וביסוס של בעלי כנף באיזור מגוריהם. לגרום למטרד "להתעופף" מאיזור מגורינו עשוי להתבצע תוך שלל שיטות, אשר חלקן יעילות עד מאוד וחלקן פחות. אנשים רבים בוחרים לבצע את ההרחקה על ידי דרכים-לא דרכים שלא ממש פועלות, כגון:

שימוש בדוקרני פלסטיק

שיטה שעשויה להיות יעילה לטווח קצר, היות ובעלי הכנף מתרגלים לתנאי שטח שונים ומגוונים. ייתכן ושיטה זו תעבוד בהתחלה, אך כעבור זמן מה סביר כי היונים יחזרו לשטח שביססו. בעלי כנף התברכו ביכולת להסתגל לתנאי שטח קשים עד מאוד. כנראה ודוקרנים כאלו ואחרים, הם אינם מה שיבצע פעולת הרחקה מוצלחת.

דחלילים ובובות למיניהן

לעיתים, נוחתת המוזה על אנשים והם יוצרים שלל בובות ודחלילים(ניתן גם לרכוש דחלילים מוכנים בחנויות העוסקות בכך)למען ניסיון הרחקת יונים. התוצאה? היונים מתיישבות על הדחליל ה"מאיים" שהצבנו והופכות אותו לחברם הצמוד.

תלייה של אביזרים הנוצצים בשמש; זה אולי נחמד בתור קישוט, אך לא ממש יעיל. גם אם הואלתם לתלות אביזרים שנוצצים בשמש ומתנופפים ברוח, הרי שהיונים מסוגלות לזהות סכנה ממשית ודבר זה - לא מסכן אותן כלל. קיים הסיכוי כי בתחילה, היונים יתרחקו. אך בחלוף הזמן, סביר כי יחזרו וימשיכו לבסס את ביתן במרפסת שלכם.

ראוי לציין כי אין בכוונת כותב מאמר זה לעודד פגיעה בבעלי כנף. הטבע עדין וראוי להגנה ולכן, חשוב להזכיר כי המקצועיות הנדרשת בהרחקת יונים על ידי מרחיק יונים - כרוכה בדרכים הומניטריות ולא פוגעניות.

לאחר שהסרנו את הידיעה הברורה הזו מהדרך, נחזור להתמקד בנושא שלנו. מרחיקי יונים הינם אנשים אשר למדו את התחום (ניתן לרכוש התמקצעות במספר מקומות, ביניהם - חנויות העוסקות בהרחקת בעלי כנף) וחלקם גם מגיעים מתחום הדברת מזיקים למיניהם. מרחיק יונים מקצועי יידע להתאים את סוגי הדרכים בהם יפעל לשם ההרחקה ובנוסף, יבטיח אי-פגיעה בבעלי הכנף.

נסיים בכך שנדגיש כי פיזור רעלים מסוגים שונים הינו מסוכן ולעיתים אף לא חוקי. לעולם אל לכם לפזר רעלים על דעת עצמכם באף איזור מגורים הכולל בני-אדם וחיות מחמד מסוגים שונים. העושים זאת, עלולים להיענש לפי החוק וחמור מכך - עלולים לפגוע קשות בסביבה ובבני אדם.

במידה ואתם זקוקים לטובים ביותר בתחום הרחקת יונים - השכילו להזמינם עוד היום והשתדלו להימנע מדרכים-לא דרכים, שלעיתים רק מחמירות את הסיטואציה.

הצטרף