תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

אחת לכמה זמן רצוי להחליף צילינדר לדלת

מאמר מתוך קטגוריית: מנעולנים

מדוע כדאי להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים?
ככל הנראה ששמעתם לכם עד כמה חשוב לשנות או להחליף צילינדר בדירה כשקונים דירה חדשה, או שנכנסים לדירה שכורה. סביר להניח שרובכם מתעניינים להחליף את המנעול לדלת הראשית כאשר שאיבדתם את המפתחות לדירה ואתם מפחדים שמא הגיע לידיים לא רצויות. זה בסדר. הגם שהחלפת הצילינדר הכרחית גם נניח ולא החלפתם דירה או המפתחות לא אבדו. להחליף מנעול מדי כמה שנים, באמצעות מנעולן הגון, כמו המנעולן באיזור מגורכם באשדוד, המסוגל לסדר לכם על הצד החשוב והיעיל ביותר לעשות כן, היא פתרון היעיל, ולפניכם מעט דוגמאות מצוינות שיספרו למה זה חשוב למה חיוני להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים.

החלפת צילינדר ישן מאיש מקצוע למה מומלץ להשתדרג במנעול חדש?

בעבר הרחוק שהחלפתם צילינדר בוצע כשעברתם דירה, לפני שנים רבות. כשזה קורה המנעול שלכם נשחק, אפילו אם הנכם עדיין לא מרגישים את זה בכל רגע שיש. סביר להניח, התקשרות מול פורץ מנעולים מוסמך על מנת להחליף מנעול, היא בפועל עזרה ראשונה. במקום לצפות לצרה שתצוץ, למפתח שייתקע בצילינדר או בחור המנעול שיסרב להסתובב הנכם למעשה חוסכים לכם את הבעיה.

מנגנון מרעיש

סימן נוסף לשחיקה של המנעול זה רעש החיכוך. בנוסף לסימפטום שמדובר ברעשים לא כל כך טובים לאוזן, המצב הרע באמת כולל דלת שלא נפתחת כלל, כאמור שהמפתח שלכם נתקע ונשבר בתוך הצילינדר. מנעולן מאשדוד יחלץ אתכם כביכול להיכנס לדירה עכשיו, אבל כדאי שתזמינו אותו על מנת למנוע מהמצב הלא נעימה להתקיים, ולא כדי לתקן אותה. כמו כן, ההכנה בזמן הנכון תחסוך קצת לכיסכם. כפורץ מנעולים בחולון תרחיש זה קרה בעבר הרבה פעמים, שאנשים חיכו עד שנשארו מחוץ לבית עד שהגעתי לחלצם.

מישהו גנב לכם מפתח

סיבה ברורה כביכול להזעיק פורץ מנעולים לצורך החלפת הצילינדר היא הגברת תחושת הביטחון. גם אפילו לא איבדתם את המפתחות מיומכם הראשון בדירה, צילינדר טוב ייתן להרגיש בטוחים יותר. כך, אם במקרה ובניגוד לרצונכם שוכפל צרור לא רצוי למפתח שלכם, תוכלו לטפל בבעיה ללא המתנה לפריצה.

איך נבחר פורץ מנעולים?

עכשיו, שהנכם יודעים כמה טוב להשתדרג בצילינדר מתקדם כל מספר שנים, מה שנשאר לכם זה להזעיק פורץ מקצועי ובעל וותק רב, בשביל שיוכל להמליץ על אמצעי נעילה מומלצים וגם להתקין מנעול איכותי. הקפידו שאתם נחלצים באדם ישר, שיבצע את ההתקנה באופן הדוק ויחס טוב נחוץ. כך תרוויחו מהרגשת ביטחון לתקופת מספר שנים טובות.

הצטרף