תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר
הוסף את העסק שלך למאגר בחינם

 הרחקת מיינות 

מאמר מתוך קטגוריית: מדבירים

כולם כבר מכירים את הציפור החצופה והבריונית העונה לשם מיינה? אם לא, דעו כי אתם מפספסים חתיכת טיפוס ואם אתם זקוקים לשירותים של מרחיק ציפורים ומרחיק יונים, וודאו כי יש לו את האומץ להתעסק עם ציפור המיינה!

מי היא ציפור מיינה ומה לנו ולה?

הבריונית הקטנה העונה לשם מיינה, הגיעה לפני מספר שנים שייבוא לא מתוכנן לארץ, כאשר אחד מהכלובים בו שכנה בספארי כשל והן השתחררו מתוכן אל האוויר הפתוח של שטחי ארץ הישראל ונתיביה האוויריים. מרחיקי ציפורים רבים נאלצים להתמודד עם קריאות של ציפורי מיינות, הנוטות לדגור בקנים לא שלהן (חוטפות את הקן מבעלי כנף אחרים), להתנהג בבריונות המאופיינת בצעקות ותקיפות ובאופן כללי, לא הכי נעימות, בלשון המעטה, אל מול שאוזר את האומץ ונעמד מולן!

 

מרחיק ציפורים, מיינות ומה כדאי לעשות אם זיהינו את האויב הקטן והשחרחר-צהבה

אם אתם אמיצים, תנסו. אבל אחרי עדויות מסוימות של אנשים אשר דיווחו כי ציפור המיינה התקיפה אותם, אולי לא כדאי לנסות להתמודד עמן לבד בעצמכם. מרחיקי ציפורים יידעו כיצד להתמודד עם ציפור המיינה מבלי ליצור מצב בו הציפור תרצה לנקום בבעלי הבית ולחזור לקנן מהמקום שממנו גירשו אותה. גיליתם מיינה באזור מגוריכם? אין צורך להתרגש. התקנת רשתות עשויה לבצע את המלאכה כראוי ולדאוג כי תוכלו לחזור לשגרת חייכם הסטנדרטית ונטולת מיינות.

 

מה יעשה מרחיק הציפורים מלבד להתקין רשת נגד ציפורים?

אתם תעשו לו קפה והוא יעשה את המיטב בשביל לפתור את הבעיה ש"נחתה" עליכם משום מקום. מרחיק ציפורים עשוי להתקין דוקרני פלסטיק, דוקרני אלומיניום, להשתמש באמצעים טכנולוגיים להרחקת ציפורים, להתקין רשת נגד ציפורים ועוד שלל שיטות שנועדו להתמודד עם חדירת בעלי הכנף לשטח המחייה שלנו.

במידה ותרצו בכך, ניתן אף לעטוף אזורים שלמים ברשתות נגד ציפורים ובכך להבטיח כי לא תחוו יותר לעולם לשלשת, נוצות וקריאות בחמש בבוקר, כשאתם עדיין חצי ישנים (הרי אלו השעות הכי חשובות!).

עד כמה זה יקר לקרוא למרחיק ציפורים? האם הוא גובה גם כסף על פתרונות להרחקה?

ובכן, כל מקרה לגופו, אך אין ספק שבדרך כלל השירות יכלול גם את הפתרונות להרחקת ציפורים ובעלי כנף. הרי אין סיכוי שמרחיק ציפורים יגיע אליכם הביתה ויגבה ממכם כסף אל אבחון ואחר כך ילך הביתה מבלי לעשות דבר, נכון?

במידה ותרצו בכך, תוכלו לשלוח למרחיק הציפורים תמונה של בעלי הכנף המתגוררים עמכם בביתכם ועל ידי תקשורת טלפונית, תוכלו לברר הצעות מחיר מדויקות לשם הרחקת ציפורים.

 

 

 

הצטרף